Fiyat Performans Ürünü Yeni Iphone SE Satışa Sunuldu

Özellikleri çarpıcı , özellikle de fiyatı sloganıyla çıkan 2020 Iphone SE Türkiye’de satışa sunuldu.

iPhone SE en güçlü Apple çipiyle, en popüler iphone boyutunda en uygun fiyata satışa sundu.

İPhone 11 ve iPhone 11 Pro ile sunulan A13 Bionic, bir akıllı telefonda şimdiye kadarki en hızlı çip ve iPhone SE’nin kullandığı her görev için benzersiz bir performans sunuyor. Fotoğraf, oyun ve artırılmış gerçeklik deneyimleri için mükemmel olan A13 Bionic, her aksiyonun akıcı olmasını sağlar.
A13 Bionic, makine öğrenimine odaklanarak, saniyede 5 trilyon işlem yapabilen 8 çekirdekli özel bir Nöral Motor, CPU üzerinde iki Makine Öğrenme Hızlandırıcısı ve performansı ve verimliliği dengelemek için yeni bir Makine Öğrenme Kontrolörü ile oluşturuldu. A13 Bionic ve iOS 13 birlikte, makine öğrenimini ve Core ML’yi kullanan yeni akıllı uygulamalara olanak tanır.

Stüdyo kalitesinde altı efekt arasından seçim yapıp, ardından süjenizi mümkün olan en iyi ışıkta göstermek için ışığın yoğunluğunu ayarlayabileceksiniz.

Yeni nesil Akıllı HDR, kadrajdaki bir yüzü algılayarak daha doğal görünen konturlar ve cilt tonları için ışığı akıllı bir şekilde yeniden ayarlıyor. Aynı zamanda arka plandaki ışık ve gölge detaylarına da ince ayar yapıyor. Bu sayede fotoğrafınız her yönüyle muhteşem görünecek.

iPhone SE, 30 dakikaya kadar maksimum 1 metre derinlikte suya dayanıklı tasarıma sahip olacak.

Keyfiniz hiç bölünmesin diye, iPhone SE tek şarjla 13 saate kadar video izlemenize imkan veriyor. Şarj etmeniz gerektiğinde ise kablosuz şarj aygıtına koymanız yetiyor. Dilerseniz, 18 W hızlı şarj adaptörüne bağlayarak şarj seviyesini 30 dakika içinde sıfırdan yüzde 50’ye de çıkarabiliyorsunuz.

iPhone SE en yeni özellikleri ve hatta henüz icat bile edilmemiş olanları çalıştırabilecek şekilde tasarlandı. Bu sayede Koyu Mod’u, Siri Kestirmeleri’ni ve yepyeni Fotoğraflar uygulamasını hemen şimdi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, gelecekte yapılacak özellik ve güvenlik güncellemelerinden de yararlanabilirsiniz.

iOS 13 işletim sistemi yüklü şekilde kutudan çıkan yeni iPhone SE’nin 64 GB hafızalı başlangıç modeli 5299 TL