Excel Esports Chillblast Ortaklığını Tazeledi

İngiltere merkezli Excel Esports , özel bilgisayar yapım şirketi Chillblast ile olan anlaşmasını tazeledi.

Anlaşma ile birlikte Excel Esports’un logosu ve renkleri ile süslenmiş bir bilgisayar kasası Chillblast tarafından tasarlandı ve şimdi satış noktalarında oyun severlerin beğenisine sunuluyor. Bilgisayarların oyun dünyasına yeni girmiş oyunculara hitap edildiği söyleniyor.

Excel Esports’un Ticari Ticari Sorumlusu Robin McCammon, uzatma hakkında şunları söyledi: “Chillblast’ta Excel’in özel ve gerçek bir destekçisine sahibiz. Chillblast PC’lerin kalitesi ve hızı, en üst düzeyde rekabet etmemizi ve profesyonel oyun ve Esports’ta dünya seçkinleri arasında kendimizi kanıtlamamızı sağlar. Bu kilit ortakla birlikte oyun oynamayı dört gözle bekliyoruz. ”

Excel Esports oyuncuları ve personeli anlaşmanın bir parçası olarak Chillblast’ın bilgisayarlarını kullanmaya devam edecek Geçen ay, organizasyon Kingston Technology Company’nin oyun markası HyperX ile ortaklığını genişletmişti.

Chillblast Direktörü Ben Miles, “Chillblast, Excel Esports ile çalışmaktan gurur duyuyor. Bu ekibin vizyonu, tutkusu ve yörüngesi, İngiliz sporlarını bir sonraki seviyeye taşımak için tam olarak gerekli olan şey olduğuna inaniyoruz. Twickenham Stadyumu’nda olağanüstü bir eğitim tesisi ve yetenekli bir yönetim kurulu ile Chillblast, Excel ile bu yolculuğa çıkmaktan heyecan duyuyor. ”dedi.